Звіт директора Вищого комерційного училища кнтеу про роботу в 2014р

Звіт директора Вищого комерційного училища кнтеу про роботу в 2014р

Скачати 173.47 Kb.

Дата конвертації 22.04.2016 Розмір 173.47 Kb. Звіт директора

Вищого комерційного училища КНТЕУ

про роботу в 2014р.
Вагомою складовою діяльності Вищого комерційного училища КНТЕУ у 2014р. була підготовка та проведення акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 5.05170101 Виробництво харчової продукції, яка відбувалася в грудні 2014 року. Кропітка, наполеглива робота всього педагогічного і учнівського колективу училища призвела до підвищення якості навчання, позитивних результатів акредитаційної експертизи. Рішенням АК України від 27.01.2015р. (протокол № 114) ВКУ КНТЕУ акредитовано з напряму підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 5.05170101 Виробництво харчової продукції на 5 років з ліцензійним обсягом 60 осіб.

Протягом останніх років училище виконує плани прийому та випуску у повному обсязі. План прийому у 2014 році 575 осіб за державним замовленням виконано 100%, всього за державним замовленням зараховано на І курс 460 осіб, на ІІІ ступінь за ОКР молодший спеціаліст — 115 осіб. Понад державне замовлення (за контрактом) – прийнято 53 особи на І курс, 26 осіб на ІІІ ступінь для навчання за ОКР молодший спеціаліст, 100% від плану.

Дані про успішність учнів за останні роки наведені в таблиці.

Показники 2009-2010 н.р. 2010-2011 н.р. 2011-2012 н.р. 2012-2013 н.р. 2013-2014 н.р. 2014-2015 н.р. (І семестр) Успішність

навчання

98,3% 99,3% 99,3% 99,9% 99,8% 99,5% Якість навчання 43,7% 44,9% 38,1% 34,7% 37,8% 34,8%

Протягом року адміністрація училища приділяла велику увагу вдосконаленню стосунків з соціальними партнерами – роботодавцями, вивченню цільових ринків. Заключено понад 600 угод на надання робочих місць для проходження виробничого навчання і практики учнями, зароблено понад 500 тис. гривень учнями під час самостійної практики.
Підготовлено кваліфікованих робітників, молодших спеціалістів

Навчальні роки всього

за робітничими професіями

молодших спеціалістів 2010-2011 835 646 189 2011-2012 896 725 171 2012-2013 653 496 157 2013-2014 671 553 118 2014-2015 685 541 144 Всього 3740 2961 779

Велику увагу директор приділяє науково-методичному зростанню педагогічного колективу.

В училищі систематично проводяться заняття Шкіл обміну досвідом, уніфікації прийомів і навичок майстрів в/н та молодого викладача, педагогічні читання, проведено 25 інструктивно-методичних нарад, лекцій, семінарів з педпрацівниками на різні тематики, 17 відкритих уроків, проведено 10 предметних тижнів. Викладачами та майстрами в/н проведено рецензування та надано 7 експертних висновків на підручники, навчальні посібники для ПТНЗ, які розроблені працівниками навчальних закладів України.

Під керівництвом директора було проведено 12 засідань Педагогічної ради училища, на яких розглянуті актуальні питання роботи навчального закладу. Кожного понеділка проводилась нарада з адміністрацією училища, де ставилися завдання на виконання плану роботи училища.

Розглянуто і затверджено всі необхідні для початку нового навчального року плани та графіки на 2014-2015 н.р.: план роботи училища, план роботи Педради, графік навчального процесу, графік контролю, розклад занять учнів та інша плануюча документація.

У 2014р. колективом училища створено і надано на затвердження до МОН України Державні стандарти професійно-технічної освіти для підготовки робітників з професій «Продавець продовольчих товарів» та «Продавець непродовольчих товарів» засновані на компетенція і модульному підході, які затверджені 24.10.2014р. наказами МОН України № 1211, 1212 і рекомендовані до впровадження з вересня 2015р.

24 червня 2014р. директор ВКУ КНТЕУ Кришемінська Л.Д. взяла участь у заключній конференції та у дискусії, присвяченій обговоренню досягнень проекту ЄС-МОП «Ефективне управління трудовою міграцією та її кваліфікаційними аспектами» та подальших кроків щодо управління трудової міграцією за участі представників центральних органів виконавчої влади — партнерів проекту, соціальних партнерів, неурядових організацій, науково-дослідних установ, представників Делегації ЄС в Україні, Міжнародної організації праці (представників офісів штаб квартири МОП, Женева та Будапешту), Міжнародної організації з міграції, Світового Банку тощо. Робота колективу училища в даному проекті з питань оцінки неформального навчання за професією Кухар отримала високу оцінку.

На запрошення групи компанії «Фокстрот», в офісі Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) директор та працівники ВКУ взяли участь у розширеному засідання у форматі круглого столу на тему «Паспорт професії продавця-консультанта непродовольчих товарів». На першій галузевій зустрічі зібралися фахівці більше 10 українських рітейлерів, серед яких «АТБ-маркет», «Брусничка», «ЕКО-маркет», «Епіцентр-К», «Фуршет», «MTI», «Новус», «Секунда» та інші рітейлери. Про процес роботи над Професійним стандартом з професії Продавець-консультант розповіла Лідія Кришемінська — директор Вищого комерційного училища КНТЕУ.

Розроблений колективом училища професійний стандарт професії «Продавець-консультант непродовольчих товарів», як результат співпраці з керівництвом Київського національного торговельно-економічного університету, Групою компаній «Фокстрот. Техніка для дому» отримав високу оцінку від роботодавців у Європейських днях торгівлі в Україні, які проходили з 25 по 28 листопада 2014р. на базі КНТЕУ.

Не менш важливим є обмін досвідом, вивчення європейського культурного і освітнього простору, орієнтація на зміни до відкритого демократичного суспільства, участь у міжнародних освітніх проектах. Цьому сприяє налагодження стосунків з навчальними закладами інших країн. За останні роки училище відвідало багато колег освітян з інших країн, як Європи так і країн СНД.

Протягом 2014 року в рамках проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти і навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя», компонент 3 «Розроблення і впровадження схеми і критеріїв забезпечення якості професійно-технічної освіти», відбулися зустрічі в училищі з керівником проету Йоргеном Олє Ларсеном та експертами Сьореном Крістенсеном та Гертом Аллермандом, з міжнародним аудитором Арменом Мелкумяном.

Також, на запрошення Департаменту ПТО Міністерства освіти і науки України, в рамках даного проекту директор ВКУ Кришемінська Л.Д. брала участь в семінарах та круглих столах, за участю міжнародних експертів, на теми: «Система учнівства у професійно-технічній освіті», «Професійно-технічна освіта в Україні: сучасний стан та напрями подальшого розвитку», «Забезпечення якості у системі професійної освіти і навчання та роль Національної рамки кваліфікацій. Перспективи та можливості для України».

Наробки педагогічної діяльності колективу училища були представлені на різноманітних виставках, конкурсах, як на рівні міста Києва, так і на Всеукраїнських і Міжнародних, де отримали високі оцінки, так:

10 лютого 2014 року  у Київському міському будинку учителя відбувся традиційний для столичної профтехосвіти урочистий  захід  «Благословен, учителю мій, будь!».  Щороку  за результатами конкурсів, змагань, рейтингових досліджень, професійно-технічна освіта м. Києва відзначає кращих представників освітянської професії – викладачів та майстрів виробничого навчання, які за результатами своїх  професійних  здобутків отримали право на звання «Кращий педагог року».

ВКУ отримало нагороди та дипломи в номінаціях:

І місце за перемогу у номінації «За високий рівень досягнень у організації навчально-виробничого процесу ПТНЗ».

ІІ місце у номінації «За високий рівень досягнень у фаховій підготовці учнів ПТНЗ».

ІІІ місце у номінації «За високий рівень досягнень у спортивно-масовій роботі та патріотичному вихованні».

Також, вшанували кращих майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки, які підготували учнів-переможців конкурсів фахової майстерності, серед яких і наші майстри в/н Лазарещак О.О., Шендобило Т.В. та викладач Варда Н.А. за перемогу у регіональному конкурсі інноваційних технологій.

З 18 по 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоплаза» відбулась  V Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014», у рамках якої вперше відбувся День професійно-технічної освіти України. В цей день відбулося проведення   майстер-класів  —  «Місто майстрів», які презентували  відвідувачам виставки  ПТНЗ України, серед яких і ВКУ КНТЕУ, а саме: наші учні Орловський Семен (карвінг – композиції з овочів та фруктів) та Єлизарова Крістіна (вироби з мастики).

За підсумками виставки Вище комерційне училище КНТЕУ нагороджено:

  • дипломом та золотою медаллю за І місце в номінації «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі»,
  • дипломом за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти,
  • директор Кришемінська Л.Д. почесною грамотою за наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти, який проводився Головним управлінням освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА).

08 квітня 2014 р. за  підсумками Вернісажу педагогічної творчості Вище комерційне училище КНТЕУ стало абсолютним  переможцем у різних номінаціях і отримало Диплом І ступеня за перемогу у Вернісажі на тему: «Інноваційна діяльність – шлях до вершини професійної майстерності педагогічного колективу», та Диплом І ступеня за кращий інноваційний проект «Молекулярна кухня».

У 2014р. ВКУ КНТЕУ перемогло у міському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в ПТНЗ м.Києва і нагороджено Управлінням професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Виконавчого органу Київради (КМДА) дипломом І ступеня (розпорядження № 126 від 28.10.2014р.).

Протягом 2014р. на базі Вищого комерційного училища КНТЕУ відбулось 4 засідання науково-методичної комісії з професій торгівлі, сфери послуг, харчової промисловості та туристичної діяльності НМР з питань освіти МОН України (голова комісії Кришемінська Л.Д.). На засіданні обговорювались результати науково-методичної експертизи рукописів підручників та посібників викладачів ПТНЗ України.
Поряд з професійними досягненнями колектив училища брав участь у наступних заходах:

Протягом 2013-2014 навчального року у Вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету відбуваються різноманітні цікаві заходи до 200-річчя від дня народження Великого сина українського народу Т.Г. Шевченка. У квітні 2014 року лауреат Всеукраїнського конкурсу, самодіяльний молодіжний театр училища «Сувенір» представив виставу «Любов великого поета», прем’єра якої з великим успіхом була сприйнята не тільки колективом ВКУ КНТЕУ, а й членами журі загальноміського огляду-конкурсу молодіжних театрів навчальних закладів професійно-технічної освіти м. Києва.

11-12 квітня 2014 р. 157 учнів та викладацький склад училища взяли участь у загальноміській акції «Чиста столиця починається з мене».

24 квітня 2014р. у Вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету проводився «День цивільного захисту» в рамках двомісячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Відбулося оповіщення про імітацію надзвичайної ситуації (вилив хлору) та проведені навчання, щодо термінової евакуації особового складу училища. Протягом дня були проведені змагання на виконання нормативів з ЦЗ та військово-прикладного мистецтва. У заході Дня ЦЗ брала участь голова Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста України Романюк Валентина Петрівна, яка разом із своїми співробітниками провела для особового складу училища показове навчання з надання першої медичної допомоги постраждалим.

04 червня 2014р. команда учнів училища брала участь у спортивному святі серед ПТНЗ м.Києва, присвяченому Дню Києва та Міжнародному Дню захисту дітей.

З метою сприяння процесам європейської інтеграції України та виховання у дусі спільних європейських цінностей, встановлення партнерських стосунків із європейськими молодіжними організаціями учні волонтери Вищого комерційного училища КНТЕУ вже 4 роки поспіль беруть участь у Міжнародних форумах волонтерського руху. Так і 2014 році в серпні, учні Городничий Сергій та Хищенко Сергій, разом з організацією Червоного Хреста, відвідали молодіжний форум волонтерів Червоного Хреста у Німеччині м.Целлє. В якому брали участь країни Латвія, Білорусія, Україна та Німеччина. Такі заходи єднають весь світ і спонукають до миру у всьому світі і ВКУ КНТЕУ гідно долучилось до цього міжнародного руху.

Колектив та учні ВКУ КНТЕУ долучилися до благодійної акції започаткованої ректором КНТЕУ академіком Мазаракі Анатолієм Антоновичем –  збір коштів для Головного міського клінічного госпіталю на закупівлю медичного обладнання, а учні самоврядування училища прийняли виклик Ice Bucket Challenge.

20.10.2014р. з нагоди відзначення Міжнародного дня кухаря і кулінара, в холі КНТЕУ відбувся благодійний ярмарок кулінарних та кондитерських виробів. Училище теж долучилося до цього благодійного ярмарку, учні представили свої кулінарні вироби і зібрали кошти від продажу цих виробів для українських військових.

19.12.2014р. відбувся благодійний ярмарок кондитерських виробів в КНТЕУ до дня Святого Миколая, в якому брали активну участь учні училища.

30.12.2014р. напередодні Нового року, соціальний педагог та учнiвське самоврядування відвідали дитячий будинок «Берізка», привітали дітей та подарували подарунки.

Все вищезазначене сприяло якісній професійній підготовці учнів, про що свідчать їх перемоги у професійних конкурсах і заходах, спортивних змаганнях, так:

05 березня 2014 року на базі Вищого комерційного училища КНТЕУ відбувся міський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ м. Києва з професії «Кухар».  Члени журі, яке складалось із роботодавців – професіоналів, відзначили якісну професійну підготовку учнів, їх високий творчий потенціал та відзначили як позитив, впровадження новітніх виробничих технологій у навчально-виробний процес.

За результатами незалежного оцінювання конкурсних завдань журі одноголосно ухвалило визнати переможцем учня Вищого комерційного училища КНТЕУ Коваленко Микиту і направити його представляти місто Київ на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ.

12-13 березня 2014р. відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів (юнаки) ПТНЗ м.Києва. За результатами змагань команда Вищого комерційного училища КНТЕУ посіла ІІ призове місце. До складу команди входили учні Ступаченко Владислав, Сизонович Микола, Липенко Олександр, Мирошніченко Олександр.

21 березня 2014р. відбулися фінальні змагання з баскетболу серед учнів (дівчата) ПТНЗ м.Києва. За результатами змагань команда Вищого комерційного училища КНТЕУ посіла ІІ призове місце. До складу команди входили учні Кишаковська Любов, Миронець Тетяна, Попова Юлія, Стеблина Галина, Власюк Антоніна, Деркач Марина, Дзен Анастасія.

22 травня 2014 року відбувся спортивний турнір з настільного тенісу серед юнаків професійно-технічних навчальних закладів м.Києва. Наш учень Ступаченко Владислав посів ІІ місце.

23 травня 2014р. відбувся класичний турнір серед учнів ПТНЗ м.Києва з шахів, в якому взяв участь наш учень Дубчак Микита. За підсумками змагань він посів ІІ місце.

У травні 2014р. в м.Рівне проводився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів за професією “Кухар”. Упродовж трьох днів кращі представники 23-х навчальних закладів країни готували страви української кухні, які оцінювали відомі у Рівному ресторатори та шеф-кухарі. Окрім приготування страв, учні ПТНЗ відповідали на теоретичні запитання.

Місто Київ представляв учень Вищого комерційного училища КНТЕУ Микита Коваленко. За спільним рішенням конкурсного журі Микита посів п’яте призове місце і отримав стипендію Президента України. 

31 травня 2014р. традиційно, з метою розвитку професійних навичок, наші учні — команда «Профі», брали участь у IХ Cтудентському фестивалі «Барбекю-2014», який проводився в рамках святкування Дня КНТЕУ. Учні Вищого комерційного училища показали свою професійну майстерність на високому рівні і отримали нагороди в наступних номінаціях:

ІІ місце – (Страва в казані) Олейнічук Артур;

ІІІ місце – (Індивідуальна форма змагань) Волощенко Денис;

ІІ місце – (Командне змагання) Гуль Віталій, Грицай Євген, Городничий Сергій. 

04 жовтня 2014р. у КНТЕУ відбулися заходи з нагоди Дня туризму в Україні. Команда учнів училища «Профі» (Власюк Антоніна, Глушко Віталій, Григор Олена, Лунгу Анастасія, Корнєв Сергій), традиційно, брала участь у фестивалі польової кухні «Страва у казані». За підсумками змагань наша команда посіла І місце в номінації «Оригінальність подачі», ІІ місце в номінації «Кулінарна майстерність», ІІІ місце в номінації «Креативний підхід».   

14.10.2014р. у І етапі Спартакіади допризовної молоді серед ПТНЗ м.Києва, де за підсумками змагань наша команда учнів посіла ІІ призове місце.

18-28.11.2014р. у першості з волейболу серед учнів ПТНЗ м.Києва. Команда дівчат ВКУ посіла І призове місце.

02-19.12.2014р. у першості з футзалу серед учнів ПТНЗ м.Києва. Команда ВКУ посіла ІІІ призове місце.

02.10.2014р., урочисто і по родинному, наш колектив ВКУ відзначив професійне свято День працівника освіти. Цьогорічне свято для колективу ВКУ КНТЕУ особливе, адже 2014 року виповнилось 115 років Першій в Російській імперії Жіночій торговельній школі, нащадком якої стало торговельне училище (ВПУ № 2), 85 років виповнилось кулінарному училищу (ВПУ № 1), яке було відкрито, як ФЗУ Громадського харчування м.Києва у 1929 році та 10 років Вищому комерційному училищу Київського національного торговельно-економічного університету, яке було створене шляхом злиття ВПУ № 1 та ВПУ № 2 20.07.2004р.

В колективі створений творчий, дружній, доброзичливий морально-психологічний клімат.

09 квітня 2014р. в училищі відбулися збори трудового колективу ВКУ КНТЕУ. Перед працівниками училища звітувала про роботу за 2013р. директор Кришемінська Л.Д. Звіт про роботу директора ухвалили одноголосно всі працівники училища і надали схвальну оцінку. Окремим важливим питанням було прийняття нового Колективного договору ВКУ КНТЕУ на 2014-2017 роки, який обговорювався протягом місяця і отримав одностайне схвалення на зборах трудового колективу училища.

Дирекцією ВКУ вживалися енергійні заходи щодо забезпечення у 2014 році високоефективного і стійкого фінансово-економічного стану.

Зусилля спрямовувалися на збільшення обсягів фінансування за рахунок залучення додаткових надходжень до училищного бюджету, за рахунок угод з роботодавцями на виробничу практику та виробниче навчання, економне і раціональне його використання. У результаті фінансовий план у 2014 році виконано за всіма показниками. Сформований бюджет забезпечив фінансування пріоритетних напрямів діяльності училища. Під особливою увагою знаходились питання розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази, поліпшення умов для проведення навчального процесу, стимулювання праці співробітників, навчання та виховання учнів. Було проведенно заміну вікон у навчальних кабінетах 3 поверху, проведено поточний косметичний ремонт сходових клітин, замінено аудиторні стінки в 4 навчальних кабінетах, відремонтовано парти, закуплено 9 одиниць нової комп’ютерної техніки для навчальних цілей.

Протягом року своєчасно та у повному обсязі здійснювались соціальні виплати, виплати заробітної плати та стипендій. У полі зору директора постійно знаходились питання матеріальної і моральної підтримки працівників та учнів.

Дотримання чинного законодавства у фінансово-господарській діяльності підтверджено прийняттям без зауважень річного фінансового звіту Міністерством освіти і науки України, Держказначейством України та інших органів і установ.
Додаток до звіту
Прийом на навчання за робітничими професіями

Динаміка підготовки учнів у ВКУ КНТЕУ

Показники успішності учнів
Надходження коштів, грн.

Загальний фонд Держбюджету Спеціальний фонд Держбюджету Благодійні внески

в т.ч. виробнича практика 2012р. 11368852,70 2486583,41 937475,28 350550,00 2013р. 12329513,32 2437875,90 778486,73 337665,42 2014р. 12390957,46 1944943,20 574592,04 346007,00

Витрати коштів, грн.

Загальний фонд Держбюджету

Заробітна плата, грн. Нарахування на з/п Харчування учнів-сиріт Оплата теплопостачання Електроенергія Інші послуги Стипендія Водопостачання 2012р. 6063800 2201100,00 120634,70 79600 63000,00 4000 2784591,00 6000 2013р. 6370000 2311100,00 212000,00 557751 115736,69 13526,49 2735912,00 7796 2014р. 6264700 2292900,00 223300,00 518011,91 120000,00 11838,00 2877600,00 10598,59

Витрати коштів, грн.

Спеціальний фонд Держбюджету

Заробітна плата Нарахування на з/п Комунальні послуги Преміювання учнів Придбання матеріалів і послуг Відрядження та проїздні квитки Курси підвищен-ня кваліфікації Всього В т.ч. теплопостачання електроенергія водопостачання 2012р. 1173126,12 427890,61 344953,91 272713 66157,16 6083,75 11527 525078,61 29897,21 786,00 2013р. 1277200,39 474054,67 42719,66 3547,23 29999,05 9173,38 9900 547669,83 29822,04 1392,00 2014р. 1048013,14 377286,02 59995,83 9894,17 41999,94 8101,72 8975 648913,99 11530,27 3134,00

База даних захищена авторським правом ©mediku.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Інформація Автореферат Анализ Диплом Додаток Доклад Задача Закон Занятие Звіт Инструкция

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий