Інформаційно-аналітичний вісник «Реформи» 24-30 грудня 2015 року зміст

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк визначив головні цілі на наступний рік Україна має стати членом нато, відновлення територіальної цілісності нашої держави та зростання доходів українців
Інформаційно-аналітичний вісник «Реформи» 24-30 грудня 2015 року зміст

Скачати 1.81 Mb.

Сторінка 1/41 Дата конвертації 22.04.2016 Розмір 1.81 Mb.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   …   41

Інформаційно-аналітичний вісник

«Реформи»

24-30 грудня 2015 року

ЗМІСТ

НОВИНИ 2


2

Підготовка та забезпечення реформ 2

Реформа державної служби 8

Дерегуляція 15

Децентралізація, реформа місцевого самоврядування 16

Боротьба з корупцією 20

Реформа сектору безпеки та охорони правопорядку 31

Реформа сектору юстиції та прав людини 40

Реформа фінансового сектору 43

Реформа соціальної сфери 51

Реформа енергетичного сектору 55

Реформа сфери ЖКГ 60

Реформа транспортної інфраструктури 63

Реформа надро та землекористування, земельна реформа 68

Реформа аграрного сектору 71

Реформа культурної та інформаційної сфер 73

Реформа освіти та науки 76

НОВИНИ


Підготовка та забезпечення реформ

Яценюк озвучив головні цілі на наступний рік

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк визначив головні цілі на наступний рік — Україна має стати членом НАТО, відновлення територіальної цілісності нашої держави та зростання доходів українців.

Про це він сказав на щорічній прес-конференції за підсумками року, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Національна ціль держави — це відновлення територіальної цілісності і суверенітету України. Це означає повернення Донбасу та Криму. Україна має стати членом НАТО і це основна мета реформ оборонного та безпекового сектору нашої країни та ще одна мета полягає у зростані грошових доході громадян і створенні робочих місць в країні», — сказав Яценюк.

У МЗС назвали три основні здобутки української дипломатії у 2015 році

Головним здобутком українського зовнішньополітичного відомства у поточному році стала консолідація всього світу на підтримку України у протистояння агресії з боку Росії.

Про це заявив директор департаменту політики і комунікацій МЗС України Олексій Макеєв в ефірі 5-го каналу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Перше. Ми змогли консолідувати світову підтримку Україні у протидії російській агресії. Мінські домовленості, їх можна критикувати і не критикувати, але вони створили дипломатичне підгрунтя для того, щоб примусити Росію зупинити масштабне кровопролиття на сході України», — наголосив Макеєв.

За його словами, МЗС вдалося поставити українське питання в рамках всіх міжнародних організацій.

«Важливо, що всі демократичні держави світу підтвердили, що санкції проти Росії будуть зняті тільки тоді, коли виконані будуть Мінські домовленості і припинена окупація Криму», — підкреслив Макеєв.

Крім того, МЗС вдалося забезпечити ратифікацію всіма державами ЄС Угоди про асоціацію з Україною, позитивне рішення Європейської комісії щодо безвізового режиму для українців у наступному році, а також зведення нанівець спроб РФ відсунути дату набрання чинності зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

«Третій блок — це робота з нашими громадянами. Ми змогли скоординувати діяльність всіх органів влади, щоб повернути майже 300 людей із зон стихійних лих, як це було в Непалі. Понад 380 громадян України були звільнені з в’язниць в усьому світі. Понад 600 військових пройшли лікування в країнах Європейського Союзу і реабілітацію», — зазначив директор департаменту політики і комунікацій МЗС.

Водночас Макеєв підкреслив, що остаточна перемога настане тоді, коли російський агресор повністю забереться з території України.

Українці поїдуть в ЄС без віз у 2016 році — МЗС

Громадяни України зможуть подорожувати до країн Європейського Союзу без віз у 2016 році.

Про це заявив директор департаменту політики і комунікацій МЗС України Олексій Макеєв в ефірі 5-го каналу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У 2016 році українці будуть їздити в Європейський Союз без віз», — сказав Макеєв.

Держприкордонслужба готова до введення безвізового режиму з ЄС — Назаренко

Державна прикордонна служба України готова до введення безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом.

Про це сказав у вівторок на підсумковій на прес-конференції голова Державної прикордонної служби України, генерал-полковник Віктор Назаренко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наша служба повністю виконала свої обов’язки по відношенню до громадян України з питань виконання плану лібералізації візового режиму з Євросоюзом», — зазначив Назаренко.

Він повідомив, що Держприкордонслужба ввела цілий ряд новацій, які вимагав цей план. Зокрема, крім біометричних пристроїв, Держприкордонслужба підключила свої пункти пропуску до бази даних Інтерполу.

Україна цьогоріч отримала понад $11 млрд допомоги від міжнародних організацій — Гонтарева

З початку року Україна отримала понад 11 млрд доларів у рамках фінансової допомоги Міжнародного валютного фонду та від інших фінансових організацій і країн-партнерів.

Про це на прес-конференції сказала голова Національного банку Валерія Гонтарева, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цього року Україна отримала понад 11 млрд доларів по програмі від МВФ та пов’язаного офіційного фінансування від двосторонніх країн-партнерів і міжнародних організацій», — зазначила Гонтарева.

Нагадаємо, раніше планувалося, що Україна до кінця 2015 року отримає ще третій та четвертий транші від МВФ, однак внаслідок затягування з прийняттям держбюджету на 2016 рік виділення траншів відтерміновується на наступний рік. При цьому в Мінфіні не виключають, що третій та четвертий транші кредиту від МВФ можуть бути об’єднані.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   …   41
База даних захищена авторським правом ©mediku.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Інформація Автореферат Анализ Диплом Додаток Доклад Задача Закон Занятие Звіт Инструкция

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий