Аналітико-прогностичну діяльність

Забезпечення високої якості освіти й відповідності її потребам особистості та суспільства головне завдання системи загальної середньої освіти району
Аналітико-прогностичну діяльність

Скачати 0.83 Mb.

Сторінка 1/3 Дата конвертації 14.04.2016 Розмір 0.83 Mb.

  1   2   3

І. ВСТУП
Забезпечення високої якості освіти й відповідності її потребам особистості та суспільства — головне завдання системи загальної середньої освіти району.

Організація діяльності РМК упродовж 2009-2014 років здійснювалася на основі річного, місячного планів роботи, щорічного наказу відділу освіти «Про організацію методичної роботи РМК з педагогічними кадрами району». Центральне місце в цій роботі посідає науково-методичне забезпечення професійного розвитку педагогічних та керівних кадрів.

Упродовж 2009-2014 років методисти районного методичного кабінету працювали над проблемою «Підвищення професійного рівня педагогів у системі методичної роботи в умовах модернізації освіти району», яка реалізовувалася через:

— аналітико-прогностичну діяльність;

— впровадження освітніх інноваційних, інформаційних технологій;

— створення умов для розвитку обдарованих дітей та молоді;

— навчання резерву керівних кадрів;

— виявлення, вивчення і поширення перспективного педагогічного досвіду;

— психолого-педагогічне та науково-методичне консультування;

— роботу постійно діючих семінарів керівників ЗНЗ;

— залучення учителів до інноваційної, дослідно-експериментальної діяльності.

Одним із основних документів, які спрямовують спільну діяльність РМК та навчальних закладів району, є Закон України про освіту та Державний стандарт початкової, базової і повної загальної середньої освіти.

З метою виконання поставлених завдань районним методичним кабінетом було організовано діяльність районних методичних об’єднань учителів з базових дисциплін, працювали школи перспективного педагогічного досвіду, творчі групи, методична майстерня заступника директора, школа навчання резерву керівників шкіл, школа молодого керівника, школи молодого педагога з предметів. Щороку організовувалися семінари-практикуми для вчителів-предметників, практичних психологів, шкільних бібліотекарів та семінари-практикуми з питань розв’язування олімпіадних завдань, для вчителів, які читають в 11 кл., з питань проведення ЗНО).

З метою підвищення фахової компетентності педагогів у районі широко впроваджувалися у практику інноваційні технології, суть яких полягає в тому, що навчання відбувається шляхом взаємодії всіх, хто навчається. З кожним роком нові інформаційні технології на уроках та в позакласній роботі впроваджує все більша кількість педагогів району. Такі зміни засвідчують заходи, проведені вчителями під час проведення семінарів, засідань МО, майстер-класів (вчителів початкових класів Бондарчук Р.Г. (ЗОШ І-ІІ ст. с. В`язівне) з теми «Впровадження здоров`язбережних технологій у навчально-виховний процес початкової школи» (в т.ч. за досвідом роботи Дівакової І.І.), Семенюк Н.О. (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бірки) з теми «Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами літератури і мистецтва»; завідувача Судченським ДНЗ Токарчук О.А., вихователя Цирського ДНЗ Качули Л.Г. з проблеми «Розвиток творчих здібностей дітей засобами українського народного мистецтва»); було проведено майстер-клас Корець В.В. (вч. історії ЗОШ с. Шлапань). Майстер-класи в рамках роботи МО проводили вчителі іноземних мов (СороколетЛ.Ф., Бущик Г.М., Токарчук О.П.), української мови та літератури (Шеметило О.Г.), світової літератури (Нестерук Н.Ф.). Ефективними були і такі методичні заходи:

— презентація кращого досвіду вчителів початкових класів «Калейдоскоп педагогічних надбань. Парад особистостей»;

— педагогічні читання (за матеріалами В.Сухомлинського (щороку), В.Вернадського, Я.А.Коменського);

— конференція («Актуальні питання формування здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок дітей і підлітків: підсумки реалізації проектів за підтримки Глобального фонду та Європейського Союзу» за впровадженням курсу «Захисти себе від ВІЛ»), спільно з працівниками НПП «Прип’ять-Стохід» на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Люб`язь відбулася науково-практична конференція «Екологічне виховання школярів шляхом створення живого куточка природи»;

— методична майстерня заступника директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Люб`язь Олішкевич В.П. з теми «Управління професійним зростанням педагогів у системі методичної роботи в закладі освіти»;

— педагогічна майстерня вчителя світової літератури ЗОШ с.Березичі Ковальчук В.П.;

— на базі ЗОШ с.Седлище діє клас заочної Школи гуманної педагогіки Ш.Амонашвілі;

— консультаційний пункт при РМК «Школа психологічних знань для класних керівників».

Традиційні засідання МО мають теж інноваційний характер: під час уроків, методичних та виховних заходів використовуються інноваційні технології, які, на думку вчителів, є найбільш ефективними.

Методичну роботу у районі зосереджено у 7 освітніх округах: Любешівському, Залізницькому, Малоглушанському, Седлищенському, Великокурінському, Ветлівському, Бихівському. Суб’єктами кожного округу є ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ, ФАПи, РБК (сільські клуби).

На сьогодні одним із основних напрямків у галузі освіти стала її безперервність, а тому великого значення набуває наступність у роботі двох перших ланок освіти — початкової і середньої. Для забезпечення ефективності наступності у 2013-2014 н.р. на базі МО вчителів початкових класів НВК селища Любешів відбулися районні семінари вчителів української мови та математики. У ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище та НВК смт Любешів для здійснення дієвої наступності у колективах ЗНЗ та ДНЗ складено план дій, в основі якого – конкретні завдання спільної роботи, спрямовані на вдосконалення змісту і методів навчально-виховного процесу в обох закладах освіти. Один із розділів плану передбачає організацію спільної роботи дитячих колективів, тобто участь старших дошкільників у святах першокласників (н-д, презентація дитячих збірок В. Штинько, поезію якої читали старші дошкільники ДНЗ №3 смт Любешова та першокласники НВК селища); шефська робота учнів початкової школи і дітей дошкільного закладу (школярі початкових класів із ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище проводять заняття гуртка «Оригамі» у ДНЗ «Ромашка»).

З метою забезпечення виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес ЗНЗ інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України, та на виконання наказу Міністерства освіти відділ освіти та керівники ЗНЗ працюють на забезпечення використання в навчально-виховному процесі програмних засобів навчального призначення, комп’ютеризацією установ та закладів освіти, зміцнення матеріальної бази, придбання навчально-комп’ютерних комплексів та комп’ютерної техніки для організації навчально-виховного процесу та управлінням закладом.

На сьогодні усі загальноосвітні школи I–ІІІ, І–ІІ ст., НВК забезпечені навчально-комп’ютерними комплексами. А ЗОШ I–ІІІ ст. с.Бірки, с. Великий Курінь, НВК с. Залізниця та НВК смт Любешів мають їх по два.

Чотири ЗНЗ (НВК смт Любешів, Залізниця, ЗНЗ с. Великий Курінь, с.Ветли) забезпечені мультимедійними комплексами.

Варто відзначити, що використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) під час викладання предметів шкільного курсу на високому рівні здійснюється у ЗОШ I–ІІІ ст. Великий Курінь, Ветли, НВК с.Залізниця, смт Любешів. Всього у навчальних закладах є 305 програмних засобів навчання, зокрема з природничо-математичного циклу – 173, гуманітарного циклу — 132. Упродовж 2011 року закуплено 50 програмних засобів навчання природничо-математичного циклу (фізика, біологія, математика).

Сьогодні поряд з іншими інноваційними методами в загальнотехнологічному контексті компетентісно орієнтованої освіти як її системний компонент розглядається метод проектів, в тому числі і соціальних проектів.

Усі 15 ЗНЗ І-ІІІ ст. району стали учасниками двох проектів всеукраїнського рівня: перший – на виконання «Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД», другий проект – «Чесна гра», орієнтований на популяризацію здорового способу життя серед дітей та молоді, запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу через заняття спортом. Підсумком роботи над даною ділянкою роботи є проведена районна конференція з участю наукового співробітника ВІППО Поліщук Н.А. з теми «Актуальні питання формування здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок дітей і підлітків: підсумки реалізації проектів за підтримки Глобального фонду та Європейського Союзу».

Під керівництвом науково-дослідної лабораторії освітніх інновацій ВІППО Залізницький НВК вже вдруге бере участь у дослідно-експериментальній роботі. У рамках даної роботи впроваджуються й елементи здоров`язбережувальної методики Володимира Базарного (використовується офтальмологічний тренажер, кольоротерапія і т.д.).

Результатом росту професійної майстерності і результатом співпраці працівників РМК та ЗНЗ є участь учителів у педагогічних конкурсах та виставках обласного рівня. Так, у конкурсі «Вчитель року — 2014» взяли участь 5 педагогів, з них: Ковалик С.В. (вчитель трудового навчання Залізницького НВК) є лауреатом обласного конкурсу, вчитель світової літератури Люб`язівської школи Клімчук І.Ф. визнана «Креативним учителем світової літератури», директор Березичівської школи Капець В.П. є номінантом «Директор-методист». Учасниками обласного конкурсу є і Пасевич Л.В. (вчитель початкових класів Любешівського НВК) та ЯрмолюкВ.Г. (вчитель географії ЗОШ І-ІІІ ст. с.Ветли).

У 2013-2014 н.р. 6 методичних розробок педагогів району відзначені грамотою або подякою обласного управління освіти. Це роботи АндрусикС.І. (вчителя світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Бихів), Кузьмич Н.В. (заступника директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гірки), МахецькоїЛ.В. (вчителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с.Седлище, методиста РМК), Бущик Г.М. та Сороколет Л.Ф. (вчителів німецької мови НВК смт Любешів), Будько Л.І. та Мартинюк С.С. (вчителів англійської мови НВК смт Любешів), Приступи Т.М. (шкільного бібліотекаря ЗОШ І-ІІІ ст. с.М.Глуша). Методична робота району була представлена і під час обласних заходів. Крисько Т.Г. (вчитель початкових класів Любешівського НВК) стала учасником педагогічних читань за спадщиною В.Сухомлинського і Всеукраїнського зльоту керівників шкільних лісництв. Пасевич Л.В. (вчитель початкових класів цього ж навчального закладу) була учасником обласної конференції з питань наступності у роботі між дошкільною та початковою освітою. Крім того, Бас М.П., вчитель Залізницького НВК, є членом обласної творчої групи вчителів історії. Сороколет Л.Ф., вчитель іноземної мови Любешівського НВК, є членом Асоціації українських германістів та брала участь в обласних засіданнях круглого столу вчителів німецької мови. Методична робота, організована РМК з педагогічними працівниками району, була представлена під час участі завідувача РМК Радкевич Л.А. у Всеукраїнській конференції (тема виступу «Підвищення професійного рівня педагогів у системі районної методичної роботи») та під час обласного етапу Всеукраїнського турніру «Моє покликання — методист». За підсумками обласного турніру ІІІ місце має Махецька Л. В., методист РМК, ІІ місце – Радкевич Л.А. – завідувач РМК.

У 2013-2014н.р.було проведено 4 обласні семінари: методистів із початкового навчання, методистів з виховної роботи, семінар керівників шкіл області та семінар керівників дослідно-експериментальних закладів. Це сприяло оптимізації діяльності ЗНЗ та поширенню досвіду кращих педагогів району на обласному рівні.

Одним із важливих показників професійного росту є публікації робіт учителів. Упродовж останніх років через видавництва «Основа», «Шкільний світ», а також «Учительський журнал он-лайн», «Методичний портал» (в Інтернеті) було опубліковано близько п`ятдесяти робіт.

Працівниками РМК упродовж навчального року також здійснювалася видавнича діяльність:

Радкевич Л.А.:

 • «Коротко про внутрішкільний контроль. На допомогу сучасному керівникові школи» (2014р.),
 • «Від минулого до сьогодення» (матеріали педчитань за педагогічною спадщиною Яна Амоса Коменського та В.Вернадського) (2014р.),
 • «Стосується кожного» (за матеріалами проекту за курсом «Захисти себе від ВІЛ») (2014р.) (спільно з Бринчук Г.П.).

Бринчук Г.П.:

 • «Правове та превентивне виховання (з досвіду роботи педагогів району)», 2014р.

З метою поширення творчих учительських надбань було організовано виставку педагогічних ідей та знахідок «Крок до успіху», яка проходила під час атестації педпрацівників.

Гуманізація навчального процесу сприяє прагненню школярів до самостійної роботи, творчого пошуку, задовольняє запити талановитих та обдарованих дітей, виводить їх за межі програми тих предметів, до вивчення яких вони мають інтерес та здібності. Реалізація завдань інтелектуального виховання відбувається через організацію та проведення тижнів наук, участь школярів району у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах «Кришталева сова», «Соняшник», «Кенгуру», «Колосок», «Лелека», «Грінвіч», «Русский медвежонок», «Лукоморье», районного конкурсу-гри «Інтелектуальний олімп», районного конкурсу юних декламаторів поезії рідного краю, поезії Т.Шевченка, Лесі Українки, О.Теліги, щороку відбувається зустріч з волинськими поетами. Традиційною є участь школярів району в обласних та всеукраїнських мистецьких конкурсах, спортивних змаганнях, турнірах. Результати такої співпраці – 88 перемог у різноманітних конкурсах змаганнях, з них – 18 в обласних олімпіадах. Двоє школярів вибороли ІІ та ІІІ місця під час захисту науково-дослідницьких робіт при МАН.

З метою підвищення фахового рівня педагогічних працівників навчальних закладів району щороку організовується їх курсова перепідготовка при ВІППО. За 2013 рік із запланованих 207 пройшли курсову перепідготовку 207 педпрацівників (100%). На 2014 рік заплановано проходження курсової перепідготовки для 262 чол. Станом на 25.08.2014 р. курсовою перепідготовкою забезпечено 152 педпрацівники.

Стимулюючи працю педагогів району, восьмий рік поспіль районна рада та районна державна адміністрація вручили премії педагогічним працівникам за заслуги в галузі освіти. У 2014 році премію було вручено 2 педагогам: Радкевич Л.А. (завідувачеві РМК), Кутинцеві С.Г. (директорові Залізницького НВК).

Таким чином на сьогодні методична робота у районі становить цілісну систему взаємопов’язаних дій і заходів, спрямованих на всебічне підвищення професійного рівня всіх педагогічних колективів, на розвиток ініціативи і творчості кожного учителя зокрема і загалом – на підвищення результативності навчально-виховного процесу, досягнення оптимальних результатів у навчанні та вихованні.

Під час засідання методичної РМК було проаналізовано роботу РМК над методичним питанням «Підвищення професійного рівня педагогів у системі методичної роботи в умовах модернізації освіти району» за п’ятирічний період. Упродовж наступних п’яти років РМК працюватиме над методичною темою «Сприяння самореалізації і самовдосконаленню вчителя шляхом впровадження інновацій у системі особистісно орієнтованої освіти».

Відповідно до цього сплановано подальшу роботу районного методичного кабінету, яка базується на:

 • аналізі результатів попередньої методичної роботи, запитів і потреб педагогічних працівників;
 • опрацюванні інструктивно-методичних матеріалів Міністерства освіти, науки, спорту і молоді України;
 • визначенні мети та завдань методичної роботи;
 • організації освітньої та культурно-просвітницької діяльності;
 • вивченні досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду району, області, країни;
 • створенні умов для поширення передового педагогічного досвіду, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки;
 • організації проектної та дослідно-експериментальної діяльності.

Пріоритетні напрямки діяльності районного методичного кабінету

 1. Забезпечення змісту освіти у відповідності до Державних стандартів загальної середньої освіти України, впровадження сучасних педагогічних технологій, підвищення якості знань учнів.
 2. Організація комп’ютеризації загальноосвітніх шкіл району.
 3. Формування і підтримка в педагогічних колективах здорового морально-психологічного мікроклімату.
 4. Забезпечення дошкільної та позашкільної освіти у відповідності до потреб та попиту дітей і батьків. Забезпечення умов для змістовного дозвілля та зайнятості молоді в позаурочний час, попередження і профілактика злочинності серед підлітків.
 5. Поліпшення становища дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування, посилення уваги до дітей з багатодітних та функціонально неспроможних сімей.
 6. Удосконалення роботи секцій в рамках МАН та поглиблення зв’язку з науково-методичними установами області.
 7. Розширення структури психологічної служби в районі.
 8. Продовження роботи щодо організації дитячих, підліткових, юнацьких об’єднань, організацій з формування національно-патріотичних почуттів, загальнолюдських цінностей.
 9. Організація роботи з профорієнтації, працевлаштування та поінформованості учнів.
 10. Забезпечення виконання рішень сесій обласної та районної рад, розпоряджень обласної та районної адміністрацій; реформування діяльності освітніх закладів району згідно нових нормативних документів Міністерства освіти, науки, молоді і спорту України.

ІІ. Організація роботи методичного кабінету

№ з/п Заходи Термін Час Відповідальні 1. Оперативна нарада працівників РМК щопонеділка 12.00 Радкевич Л.А. 2. Участь методистів у засіданні колегії відділу освіти раз у 2 місяці 10.00 методисти 3. Нарада директорів ЗОШ щомісяця

2-й тиждень

10.00 методисти 4. Нарада із заступниками директорів з НВР раз у 2 місяці (вівторок) 10.00 Радкевич Л.А. 5. Нарада із заступниками директорів з виховної роботи щомісяця,

4-й тиждень

10.00 Бринчук Г.П. 6. Нарада із завідуючими ДНЗ щомісяця,

3-й тиждень

10.00 Оласюк Є.П. 7. Школа молодого керівника раз у 2 місяці 10.00 Радкевич Л.А.,

Деркач В.Т.

8. Школа молодого вчителя раз у 2 місяці 10.00 Деркач В.Т. 9. Особистий прийом завметодкабінетом щопонеділка,

4-а п`ятниця місяця

9.00-13.00 Радкевич Л.А.

Графік роботи працівників районного методичного кабінету:

понеділок – четвер: 09.00 – 18.15; 08.00 – 17.15;

п’ятниця: 09.00 – 17.00; 08.00 – 16.00;

обідня перерва: 13.00 – 14.00.

ІІІ. Вивчення стану навчально-виховного процесу, методичної роботи. Моніторинг якості освіти

№ з п Зміст питання Термін виконан-ня Форма узагальнення Відповідаль-ний Відмітка про виконан-ня 1 Про структуру методичної роботи з педагогічними працівниками на 2014-2015 н.р. Серпень Довідка, рішення Радкевич Л.А.

2 Про проведення серпневої конференції педпрацівників району Серпень Наказ Радкевич Л.А.

3 Про стан забезпеченості підручниками учнів району на 2014-2015 н.р. Серпень Інформація Махецька Л.В.

4 Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Вересень Наказ Олішкевич Л.В.

5 Про організацію роботи з обдарованою учнівською молоддю

у 2014-2015 н.р.

Вересень Наказ Олішкевич Л.В. 6 Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» Вересень Наказ Махецька Л.В.

7 Про організацію підготовки дітей 5-річного віку, які не відвідують ДНЗ, до навчання у школі на базі ЗОШ Вересень Наказ Шукалович Н.У.

8 Про стан охоплення дітей та підлітків шкільного віку навчанням Вересень Інформація Крат Н.А.

9 Про стан вивчення психологічної готовності першокласників до навчання у школі Вересень Тематична довідка Крат Н.А.

10 Про кадрове забезпечення діяльності психологічної служби систем освіти району Вересень Інформація Крат Н.А.

11 Про організацію діяльності психологічної служби систем освіти району у 2014-2015 н.р. Вересень Наказ Крат Н.А.

12 Про підсумки літнього оздоровлення періоду в ДНЗ Вересень Наказ Оласюк Є.П.

13 Про проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури і спорту Вересень Наказ Зусько П.Й.

14 Про створення спеціальних медичних груп з фізичної культури Вересень Наказ Зусько П.Й.

15 Про організацію та проведення районного конкурсу «Вчитель року — 2015» Жовтень Наказ Радкевич Л.А.

16 Про стан методичної роботи у ЗОШ І-ІІІ ст. с.В.Глуша, Люб`язь, ЗОШ І-ІІ ст. с.Дольськ, Лобна, Цир Жовтень Довідка, рішення Радкевич Л.А.

17 Про охоплення школярів району гуртковою роботою Жовтень Зведений звіт Бринчук Г.П.

18 Про перереєстрацію філії ВО МАН Жовтень Інформація, аналітична довідка Олішкевич Л.В.

19 Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування «Мій рідний край» Жовтень Наказ Олішкевич Л.В.

20 Про проведення першості району з легкоатлетичного кросу серед учнів 5-11 класів ЗНЗ Жовтень Наказ Зусько П.Й.

21 Про проведення змагань з футболу на приз клубу «Шкіряний м`яч» між учнями 5-11 класів Жовтень Наказ Зусько П.Й.

22 Про результати освітньої та управлінської діяльності в Березичівському ДНЗ Жовтень Акт, рішення Оласюк Є.П.

23 Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» Жовтень Наказ Махецька Л.В.

24 Про проведення І, ІІ етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика Жовтень Наказ Махецька Л.В., Шукалович Н.У.

25 Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» Жовтень Наказ Махецька Л.В.

26 Про проведення І, ІІ етапів Міжнародного конкурсу мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка Жовтень Наказ Махецька Л.В.

27 Про проведення районного конкурсу української естрадної пісні «Срібні дзвіночки» Листопад Наказ Бринчук Г.П.

28 Про проведення районного конкурсу «Космічні фантазії» Листопад Наказ Бринчук Г.П.

Махецька Л.В.

Блеянюк В.Т.

29 Про проведення новорічної різдвяної виставки «Новорічний подарунок» Листопад Наказ Бринчук Г.П. 30 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з математики у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче, Ветли, ЗОШ І-ІІ ст. с. Шлапань, Погулянка, Хоцунь Листопад Довідка Блеянюк В.Т.

31 Про підсумки проведення І, ІІ етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика Листопад Наказ Махецька Л.В.

Шукалович Н.У.

32 Про підсумки проведення І, ІІ етапів Міжнародного конкурсу мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка Жовтень Наказ Махецька Л.В.

33 Про організацію та проведення Волинського ярмарку професій Листопад Інформація Деркач В.Т.

34 Про науково-методичне забезпечення викладання іноземних мов у НВК смт Любешів, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Седлище, ЗОШ І-ІІ ст. с. Дольськ, Угриничі Листопад Наказ Рипіч Н.П.

35 Про проведення виставки дидактичних і педагогічних технологій «Творчі сходинки педагогів Волині» Листопад Наказ Радкевич Л.А.

36 Про підсумки проведення районного конкурсу «Вчитель року — 2015» Грудень Наказ Радкевич Л.А.

37 Про підсумки проведення районного конкурсу української естрадної пісні «Срібні дзвіночки» Грудень Наказ Бринчук Г.П.

38 Про підсумки проведення районного конкурсу «Космічні фантазії» Грудень Наказ Бринчук Г.П.

Махецька Л.В.

Блеянюк В.Т.

39 Про підсумки проведення новорічної різдвяної виставки «Новорічний подарунок» Грудень Наказ Бринчук Г.П.

40 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул Грудень Наказ Бринчук Г.П.

41 Звіт про еколого-натуралістичну роботу в районі Грудень Звіт Олішкевич Л.В.

42 Про здійснення контролю за охопленням навчання дітей і підлітків шкільного віку Грудень Інформація Крат Н.А.

43 Про стан медичного обслуговування учнів та дотримання санітарно-гігієнічних вимог у навчальних закладах району Грудень Довідка Крат Н.А.

44 Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Грудень Наказ Олішкевич Л.В.

45 Про підсумки проведення І етапу конкурсно-дослідницьких робіт при ВО МАН Грудень Наказ Олішкевич Л.В.

46 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з інформатики у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бихів, В.Курінь, Люб`язь, ЗОШ І-ІІ ст. с. Б.Воля, Лобна Грудень Наказ Блеянюк В.Т.

47 Про участь учнів ЗОШ, НВК у районній спартакіаді з видів спорту Грудень Довідка, рішення Зусько П.Й.

48 Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році Грудень Довідка, рішення Зусько П.Й.

49 Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році Грудень Довідка Зусько П.Й.

50 Про виконання рішення колегії райво від 27.12.2013 р. «Про результати управлінської діяльності Любешівськоволян-ського ДНЗ» Грудень Довідка, рішення Оласюк Є.П.

51 Про стан та організацію харчування в ДНЗ району Грудень Наказ Оласюк Є.П.

52 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з української мови та літератури у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Великий Курінь, ЗОШ І-ІІ ст. с.Цир, Лобна Грудень Наказ Махецька Л.В.

53 Про організацію курсової перепідготовки педагогічних працівників у 2015 році Січень Наказ Радкевич Л.А.

54 Про чисельність працівників, їх якісний склад та професійне навчання за формами 6-ПВ Січень Зведений звіт Деркач В.Т.

55 Про результати підготовки з цивільного захисту у ЗОШ, НВК за 2014 рік та завдання на 2015 рік Січень Наказ Зусько П.Й.

56 Про проведення огляду фотоматеріалів за темою «Організація навчального середовища в 1 класі» Січень Наказ Шукалович Н.У.

57 Про організацію і ведення цивільного захисту в ЗНЗ району у 2015 році Січень Наказ Зусько П.Й.

58 Про затвердження календарного плану спортивно-масових заходів на 2015 рік Січень Наказ Зусько П.Й.

59 Про результати підготовки з цивільного захисту у ЗНЗ району за 2014 р. та завдання на 2015 рік Січень Наказ Зусько П.Й.

60 Про організацію і ведення цивільного захисту в ЗНЗ району у 2015р. Січень Наказ Зусько П.Й.

61 Про проведення навчання з цивільного захисту керівного складу ЗНЗ та ДНЗ у 2015р Січень Наказ Зусько П.Й.

62 Про проведення олімпіад з основ наук серед учнів випускних класів початкової школи Січень Наказ Шукалович Н.У.

63 Про підсумки проведення олімпіад з основ наук серед учнів випускних класів початкової школи Січень Наказ Шукалович Н.У.

64 Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням Січень Наказ Махецька Л.В.

65 Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» Січень Наказ Махецька Л.В.

66 Про проведення районного конкурсу декламаторів творів Т.Г.Шевченка Січень Наказ Махецька Л.В.

67 Про затвердження плану заходів з еколого-натуралістичної роботи на 2015 рік Січень Наказ Олішкевич Л.В.

68 Про проведення районного етапу історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл Волині» Січень Наказ Олішкевич Л.В.

69 Про проведення районного конкурсу юних декламаторів поезії рідного краю Січень Наказ Шукалович Н.У.

70 Про проведення районного конкурсу-гри «Інтелектуальний олімп» серед учнів 3-4 класів Січень Наказ Шукалович Н.У.

71 Про стан злочинності та правопорушень у ЗНЗ району Щоквар-тально Інформація Бринчук Г.П.

72 Про співпрацю педагогічних колективів з органами учнівського самоврядування щодо формування у дітей та молоді активної життєвої позиції, моральної культури, толерантної поведінки, уміння жити в громадському суспільстві у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче, Деревок, Залаззя, ЗОШ І-ІІ ст. с.Підкормілля, Цир, Погулянка Лютий Довідка Бринчук Г.П.

73 Про проведення районного заочного конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування Лютий Наказ Бринчук Г.П.

74 Про проведення районного конкурсу декламаторів творів Лесі Українки Лютий Наказ Махецька Л.В.

75 Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» Лютий Наказ Махецька Л.В.

76 Про організацію та проведення професійного орієнтаційного заходу з випускниками ЗНЗ Лютий Інформація Деркач В.Т.

77 Про організацію та проведення зустрічі молодих спеціалістів з ветеранами педагогічної праці, конкурсно-розважальної програми «Ми – вчителі, ми — вихователі» Лютий Наказ Деркач В.Т.

78 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з трудового навчання у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бірки, Бихів, ЗОШ І-ІІ ст. с.Угриничі, Мукошин, Погулянка Лютий Наказ Блеянюк В.Т.

79 Про активізацію образно-асоціативного мислення учнів на уроках художньої культури в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ветли, Люб`язь, Залаззя, ЗОШ І-ІІ ст. с. Хоцунь, Дольськ, Лахвичі Лютий Довідка Бринчук Г.П.

80 Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів Лютий Наказ Олішкевич Л.В.

81 Про результати освітньої та управлінської діяльності в Любешівському ДНЗ № 1 Лютий Акт, рішення Оласюк Є.П.

82 Про організацію та проведення районних змагань з баскетболу і волейболу між юнаками та дівчатами 10-11 класів ЗОШ І-ІІІ ст., НВК Лютий Наказ Зусько П.Й.

83 Про організацію та проведення трьохденних польових занять з юнаками 11 класів Лютий Наказ Зусько П.Й.

84 Про організацію та проведення Дня цивільного захисту в ЗНЗ району Березень Наказ Зусько П.Й.

85 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з фізики у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бірки, Бихів, ЗОШ І-ІІ ст. с.Угриничі, Погулянка Березень Наказ Блеянюк В.Т.

86 Про підсумки проведення районного конкурсу читців творів Т.Г.Шевченка Березень Наказ Махецька Л.В.

87 Про підсумки проведення районного конкурсу читців творів Лесі Українки Березень Наказ Махецька Л.В.

88 Про проведення районного конкурсу читців творів сучасних письменників Березень Наказ Махецька Л.В.

89 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з образотворчого мистецтва у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бірки, Бихів, Залаззя, ЗОШ І-ІІ ст. с.Березна Воля, Любешівська Воля, Щитинь Березень Довідка Свищ Н.Р.

90 Про проведення районного фестивалю учнівської творчості Березень Наказ Бринчук Г.П.

91 Про підсумки проведення районного конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування Березень Наказ Бринчук Г.П.

92 Про стан методичної роботи у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гірки, Деревок, Залаззя, ЗОШ

І-ІІ ст. с.Хоцунь, Погулянка, Шлапань

Квітень Тематична довідка Радкевич Л.А.

93 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з української мови та літератури у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Велика Глуша, Люб`язь, Мала Глуша, Погулянка Квітень Тематична довідка Махецька Л.В.

94 Про підсумки проведення районного конкурсу читців творів сучасних письменників Квітень Наказ Махецька Л.В.

95 Про підсумки проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» Квітень Наказ Махецька Л.В.

96 Про підсумки проведення огляду фотоматеріалів за темою «Організація навчального середовища в 1 класі» Квітень Наказ Шукалович Н.У.

97 Про підсумки проведення районного фестивалю учнівської творчості Квітень Наказ Бринчук Г.П.

98 Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2015 році Квітень Наказ,

інформація

Деркач В.Т.

99 Про проведення Дня відкритих дверей для молодих спеціалістів району на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Бірки Квітень Інформація Деркач В.Т.

100 Про стан науково-дослідницької роботи учнівської молоді в районі Квітень Інформаційно-аналітична довідка Олішкевич Л.В.

101 Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник» серед учнів 5-6 класів Квітень Наказ Олішкевич Л.В.

102 Про проведення змагання зі спортивного орієнтування серед учнів 7-11 класів Квітень Наказ Зусько П.Й.

103 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів із світової літератури у Залізницькому НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Судче, ЗОШ І-ІІ ступенів с.Дольськ Травень Наказ Радкевич Л.А.

105 Про організацію літнього оздоровлення дітей у 2015 році Травень Наказ Зусько П.Й.

106 Про підготовку і проведення ХІІ районного туристсько-спортивного зльоту учнівської молоді Травень Наказ Зусько П.Й.

107 Про участь учнів ЗНЗ у туристсько-краєзнавчій роботі Травень Наказ Зусько П.Й.

108 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з біології у ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Ветли, Гірки, ЗОШ І-ІІ ст. с.Мукошин, Хоцунь, Підкормілля Травень Тематична довідка Олішкевич Л.В.

109 Про проведення анкетування з молодими спеціалістами «Якої допомоги Ви потребуєте?» Травень Довідка Деркач В.Т.

110 Про науково-методичне забезпечення викладання історії та основ правознавства у ЗОШ Люб`язівського освітнього округу Травень Довідка Посохова Л.М.

111 Про науково-методичне забезпечення викладання іноземних мов у ЗОШ Люб`язівського освітнього округу Травень Довідка Рипіч Н.П.

112 Про проведення інвентаризації бібліотечних фондів у ЗНЗ району Травень Наказ Махецька Л.В.

114 Про участь учнів ЗНЗ у туристсько-краєзнавчій роботі Травень Наказ Зусько П.Й. 115 Про підсумки проведення районного конкурсу юних декламаторів поезії рідного краю Травень Наказ Шукалович Н.У. 116 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з музичного мистецтва у НВК смт Любешів, с.Залізниця Травень Довідка Свищ Н.Р.

117 Про стан підготовки дітей 5-річного віку, які не відвідували ДНЗ, до навчання у школі (при ЗНЗ) Червень Довідка Шукалович Н.У.

118 Про стан роботи ЗНЗ Седлищенського освітнього округу за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2011 р. № 462 Червень Довідка, рішення Шукалович Н.У.

119 Про стан викладання фізичної культури в ЗОШ І-ІІ ст. Червень Наказ Зусько П.Й.

120 Про стан підготовки і проведення трьохденних навчально-польових занять з юнаками 11 класів Червень Довідка Зусько П.Й.

121 Про підсумки проведення інвентаризації бібліотечних фондів у ЗНЗ району Червень Наказ Махецька Л.В.

122 Про організацію роботи та результати стажування молодих спеціалістів у 2015 році Червень Наказ Деркач В.Т.

123 Про підсумки роботи психологічної служби на 2014-2015 н.р. Червень Наказ Крат Н.А.

124 Про організацію та проведення фестивалю обдарованої учнівської молоді Червень Наказ Олішкевич Л.В.

125 Про стан викладання фізичної культури в ЗОШ І-ІІ ст. Червень Наказ Зусько П.Й.

126 Про ефективність використання годин варіативної складової навчального плану в навчальних закладах району Червень Наказ Шукалович Н.У.

127 Про підсумки проведення районного конкурсу-гри «Інтелектуальний олімп» серед учнів 3-4 класів Червень Наказ Шукалович Н.У.

128 Про організацію роботи психологічних служб ЗНЗ щодо попередження насильства у навчальних закладах Червень Тематична довідка Крат Н.А.

  1   2   3
База даних захищена авторським правом ©mediku.com.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка
Інформація Автореферат Анализ Диплом Додаток Доклад Задача Закон Занятие Звіт Инструкция

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий